Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

МЗС України хоче покарати «Яндекс» за роботу в Криму

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

До теми

Міністерство закордонних справ України працює над можливістю притягнути компанію «Яндекс» до відповідальності за роботу в окупованому Криму. Про це йдеться у відповіді українського відомства на запит «Радіо Свобода».

«Попри той факт, що діяльність компанії «Яндекс» на території тимчасово окупованого Росією Криму поки не підпадає під дію санкцій Євросоюзу щодо Криму, ми продовжуємо у співпраці з європейськими партнерами шукати можливості для залучення компанії до відповідальності за таку діяльність», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві додали, що регулярно обговорюють з державами-членами Європейського Союзу всі випадки порушення діючих санкцій.

«Європейська Комісія, як гарант дотримання законодавства ЄС, частиною якого є і рішення Ради ЄС про застосування санкцій, ретельно перевіряє кожен випадок можливого їх порушення», – зазначили у відомстві.

Крім того, в МЗС зазначили, що що діяльність компанії «Яндекс» на території України заборонена відповідно до Закону «Про санкції» від 14 серпня 2014 року № 1644-VII. А кваліфікація дій «Яндексу», а також визначення наявності в них ознак порушення законодавства України «належить до компетенції відповідних правоохоронних органів України». Наразі здійснюється відповідний правовий аналіз.

Зазначимо, що після окупації Росією Криму та введення санкції проти РФ, у 2017 році компанія «Яндекс» повідомила, що закриває усі офіси в Україні. У травні цього ж року Служба безпеки України провела обшуки в київському та одеському офісах компанії «Яндекс.Україна». СБУ підозрює менеджмент у передачі російським спецслужбам персональних даних громадян України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

До теми

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *