Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Багато корупційних ризиків: в «євросолідарності» пояснили, чому не проголосували за бюджет Києва

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Проект бюджету Києва на 2021 рік містить багато корупційних ризиків, не відповідає потребам часу і відверто політизований. Тому фракція «Європейська Солідарність» його не підтримує. Про це під час засідання Київради заявив депутат Леонід Ємець.

Він зазначив, що під прикриттям сотень сторінок бюджету і колонок цифр відбувається тихе, приховане від сторонніх очей, перерозподіл влади в Києві.

«Проект бюджету, який ми отримали, — це не про цифри. Він абсолютно політичний. Однією школі ми робимо ремонт — іншій школі не робимо. Все залежить від того, депутати яких фракцій подавали відповідну пропозицію », — зазначив Ємець.

Зокрема, і він відзначив, що в ЄС проаналізували цей бюджет і побачили там докази того, що центр прийняття рішень (по бюджету) знаходиться не в Київраді.

«Цей центр знаходиться десь у високих кабінетах, можливо, на вулиці Банковій і в кабінетах олігархів», — підкреслив депутат Київради.

Також політик нагадав про що вийшов 23 грудня інтерв'ю колишнього керівника «Укрбуду» Максима Микита (зараз співпрацює зі слідством . — Авт.), В якому той дуже чітко говорить про те, що частина грошей киян була вкрадена з Подільсько-Воскресенського моста.

«За словами Микити, ці гроші пішли на виборчу кампанію однієї з політичних сил. На останню кампанію в місцевих виборах. Той весь цирк з літаючої "Пані-мер", сотні білбордів, телеролики — це було з ваших, з наших, шановні кияни, грошей », — заявив Ємець.

Він також поставив запитання про мільярд, закладеному на будівництво цього ж моста і куди ці гроші планується витратити, а також звернувся до депутатів Київради.

«Я звертаюся до депутатів Київської міської ради. Вас обрали кияни … Будьте виконавцями волі киян », — закликав Ємець.

Політик підкреслив, що позиція фракції проста і цей бюджет не враховує інтереси киян, тому ЄС не підтримує його.

«Кияни дадуть свою оцінку, і повірте — ця оцінка буде дуже жорсткою», — резюмував Леонід Ємець.

201

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *