Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Міністр Чернишов приїхав з робочим візитом на Донбас

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов 15 березня прибув з робочим візитом до Луганської області. 16 березня він відвідає Донецьку область, повідомили у пресслужбі Мінрегіону.

«Донецька та Луганська області знаходяться у фокусі уваги уряду України. Ми працюємо над тим, щоб рівень життя населення цих областей стабільно зростав», – зазначив Олексій Чернишов.

На Луганщині міністр відвідає КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії», де була проведена реконструкція стадіону, та Рубіжанську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8. Також міністр огляне КПВВ «Щастя», КНП «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради, Лисичанську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14; і спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивно-технічну школу водних видів спорту (СДЮСТШ ВВС) «Садко». 

Також під головуванням міністра відбудеться нарада в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації. Під час наради буде обговорено вакцинацію від COVID–19, програму президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та результати боротьби з нелегальними АЗС.

У Донецькій області Олексій Чернишов огляне насосну станцію 1-го підйому каналу Сіверський Донець-Донбас, перевірить будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейнами Н2О-Classic. Також огляне приймальне відділення КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради.

На завершення робочого візиту Міністр проведе нараду у Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *