Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Навальному пригрозили заміною умовного терміну на реальний після публікації статті про його отруєння в The Lancet

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У Федеральній службі виконання покарань РФ заявили, що згідно зі статтею в журналі The Lancet про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального "Новачком", до 12 жовтня біля нього "пройшли всі наслідки його хвороби", і він "ухиляється від контролю кримінально-виконавчої інспекції".

Федеральна служба виконання покарань РФ пригрозила російському опозиціонеру Олексію Навальному ральних тюремним терміном замість умовного. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства 28 грудня.

ФСВП нагадала, що 22 грудня в медичному журналі The Lancet була оприлюднена стаття лікарів берлінської клініки "Шаріте" про отруєння Навального нервово-паралітичним агентом "Новачок".

"Виходячи з публікації, Навальний А.А. був виписаний з клініки" Шаріте "20 вересня 2020 року, а до 12 жовтня біля нього пройшли всі наслідки його хвороби. Таким чином, умовно засуджений не виконує покладені на нього судом обов'язки і ухиляється від контролю кримінально-виконавчої інспекції. відповідно до вироку суду на умовно засудженого покладено обов'язки, за невиконання яких він несе відповідальність, передбачену законодавством Російської Федерації. у разі підтвердження факту ухилення умовно засудженого від контролю кримінально-виконавчої інспекції щодо нього буде вжито заходів, передбачені ч . 4 ст. 190 Кримінально-виконавчого кодексу Російської Федерації ", — йдеться в повідомленні.

Ця стаття передбачає, що якщо умовно засуджений протягом іспитового строку систематично не виконував покладені на нього судом обов'язки або сховався від контролю, то начальник кримінально-виконавчої інспекції направляє до суду подання про скасування звільнення від відбування виконанні покарання, призначеного вироком суду.

Навальному відправили ведомленіе про явку в кримінально-виконавчу інспекцію. Також повідомлення відправили його адвокату і прес-секретарю.

Адвокат Навального Вадим Кобзєв написав в Twitter, що йому прийшло повідомлення від ФСВП, згідно з яким політик повинен з'явитися до філії відомства вранці 29 грудня.Умовний термін Навальний отримав у справі "Ів Роше". В кінці грудня 2014 року Замоскворецький суд засудив його до трьох з половиною років позбавлення волі умовно, а його брата Олега — до такого ж терміну реального ув'язнення . Їм інкримінували розкрадання 26 млн руб. (€ 386,4 тис.) У компанії "Ів Роше" і ще 4 млн руб. (€ 59,4 тис.) — у "Багатопрофільний процессинговой компанії". У грудні 2015 року Олексій Навальний заявляв про виплату всіх штрафів у справі "Ів Роше" . У жовтні 2017 року ЄСПЛ визнав несправедливим суд щодо Навального і його брата Олега і зобов'язав РФ виплатити їм понад € 80 тис. Компенсації.

Стаття "Отруєння нервовим агентом" Новачок "(Novichok nerve agent poisoning) була опублікована в The Lancet 22 грудня 2020 року. Автори докладно описали стан Навального після отруєння в серпні і методику лікування. У клініці вказали, що виписали Навального на 33-й день з дня отруєння, а до 55-го дня "виявили майже повне відновлення неврологічних, нейропсихологічних і нейрофізіологічних показників без ознак полінейропатії".

Зараз політик перебуває за кордоном, але заявляв, що має намір повернутися в Росію .

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *