НАЗК відновило фінансування партії «Слуга народу»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Національне агентство з питань запобігання корупції відновило державне фінансування партії «Слуга народу».

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«За результатами перевірки уточнюючих звітів партії «Слуга народу» за І та ІІ квартали 2020 року НАЗК відновило державне фінансування статутної діяльності політичної партії», — сказано в повідомленні.

У відомстві вказали, що за чотири квартали минулого року до НАЗК надійшло 675 звітів політичних партій.

Також у агентстві зазначають, що у березні НАЗК передало до Нацполіції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушень у звіті «Слуги народу». Аналогічне повідомлення передали щодо партії «Блок Вілкула «Українська перспектива», «Конгрес Українських Націоналістів» та «Блок Кернеса — Успішний Харків». 

Крім того, НАЗК склало та направило до суду 9 протоколів про адміністративні правопорушення щодо керівників (уповноважених осіб) партій за виявлені у поданих звітах порушення щодо партій: «Українська народна партія»; «Нова політика»; «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»; «Народні ініціативи Олександра Фельдмана»; «Соціал-патріотична асамблея слов’ян»; «ВАРТА (Всеукраїнський альянс регіональних і територіальних активістів)»; «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»; «Республіканська християнська партія»; «Рух нових сил Михеіла Саакашвілі».

Нагадаємо, 1 березня НАЗК зупинило державне фінансування партії «Слуга народу» — у зв’язку з виявленими порушеннями. Тоді ознаки правопорушень було виявлено у звітах 11 партій.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *