Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

НБУ випустив в обіг срібну «двадцятку»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Два з половиною мільярди гривень на купівлю вакцин від коронавірусу Україні надасть Світовий банк, — про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова. За її словами, відповідні переговори між радою виконавчих директорів Банку та урядом України тривають з грудня минулого року. Кошти надійдуть в рамках нового проєкту з екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні. Про гроші, кредити і не тільки — дивіться далі в нашому економічному огляді.

* * *

Тарифи на гарячу воду та опалення не підвищуватимуть до кінця опалювального сезону. Відповідного рішення досягли на спільній нараді Кабміну та міських голів. Окрім розцінок на комуналку, у меморандумі погодили змінити структуру боргів місцевих теплокомуненерго перед «Нафтогазом», а також дозволити їм укладати вигідні річні договори. Очікується, що проєкт меморандуму буде поданий до Кабміну вже наступного понеділка.

* * *

Київських безробітних навчатимуть IT. Мінекономіки разом з Мінцифри та Держцентром зайнятості розпочинають експеримент з професійного навчання людей, що втратили роботу, — інформаційних технологій. Учасниками експерименту є роботодавці з IT-бізнесу, профільні навчальні заклади та зареєстровані безробітні у Київському міському центрі зайнятості. Термін навчання — 6 місяців. Після його успішного завершення, роботодавець зобов’язаний працевлаштувати безробітного щонайменше на рік із встановленим окладом у розмірі не менше двох мінімальних заробітних плат.

* * *

НБУ посилює контроль за кіберзахистом та інформаційною безпекою банків. Для цього регулятор запроваджує новий вид контролю за комерційними банками у формі виїзних перевірок і безвиїзного нагляду, який здійснюватимуть фахівці НБУ. Також банки будуть зобов’язані проводити щорічну самооцінку та звітувати Центробанку про ймовірні ризики інформаційної безпеки у своїх установах.

* * *

Національний Банк України випустив в обіг пам’ятну монету номіналом в 20 гривень. Срібна «двадцятка» присвячена 150-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки. На лицевій стороні монети на тлі стилізованих гілок з листям зображений портрет літераторки. На зворотній — малий Державний герб і композиція, що символізує яскравий та емоційний світ поезії Лесі Українки.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *