Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Невідомі облили кров’ю під’їзд і побили вікна в авто керівництву АРМА

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

На співробітників Агентства з розшуку та менеджменту активів триває систематичний тиск у формі залякувань, прямих погроз та дискредитаційних акцій.

Про це інформує пресслужба агентства.

Зазначається, що зловмисники вдаються до психологічних атак і навіть фізичних нападів на керівництво АРМА й очільників профільних структурних підрозділів Агентства, «створюючи реальні загрози безпеці, життю та діловій репутації посадових осіб, а також членам їх родин».

Фото: facebook.com/arma.gov.ua

Фото: facebook.com/arma.gov.ua

Фото: facebook.com/arma.gov.ua

Фото: facebook.com/arma.gov.ua

«Ретельна організованість злочинних дій, об’єктами яких за короткий час стали відповідальні за ухвалення рішень співробітники АРМА, свідчить про наміри невідомих осіб перешкодити службовій діяльності представників Агентства», — сказано в повідомленні.

За всіма епізодами виявлених злочинів подано заяви до правоохоронних органів, на підставі чого відкрито кримінальні провадження. АРМА розраховує на оперативне виявлення та притягнення зловмисників до відповідальності.

Заступник голови АРМА Володимир Павленко у коментарі УП уточнив, що йдеться про події останніх днів. Невідомі зокрема розбили вікна в авто і облили кров’ю під’їзд особам з керівництва Агентства, відповідального за прийняття рішень. Хто саме за цим стоїть, в АРМА не знають.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *