Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ніяких свят та урочистостей: чоловік Єлизавети II відмовився від заходів на честь свого сторіччя

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Никаких праздников и торжеств: супруг Елизаветы II отказался от мероприятий в честь своего столетия
У червні наступного року принцу Філіпу виповнюється 100 років, проте він заздалегідь відмовився від організації будь-яких заходів, пов'язаних з цією подією. Як повідомляє Replyua.net, стало відомо, що 99-річний чоловік королеви Єлизавети II навідріз відмовився від участі в будь-яких урочистостях.

Представники королівської сім'ї пояснили, що принц давно відійшов від всіх справ і йому не потрібна зайва суєта. Однак рішення Філіпа здивувало інших членів королівської сім'ї, які планували наймасштабніші урочистості. Більш того, відзначається, що підготовка до основних урочистостей повинна була початися відразу після святкування Нового року, але тепер в королівській родині навіть боятися говорити на цю тему, оскільки побоюються реакції принца Філіпа. При цьому джерело підкреслює, що герцог попередив усіх про те, що він давно на пенсії, і чіпати його не потрібно.

Втім, навіть якщо заходи не відбудуться, королева Єлизавета буде змушена направити вітальний лист громадянам Великобританії та нагадати, що її чоловік відзначає ювілей. Джерело, близьке до королівської сім'ї, вже заявив, що навіть якщо герцога вдасться умовити, не факт, що урочистості відбудуться — у всьому винна пандемія коронавируса. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *