Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Німецькі військові допомагатимуть Португалії боротися із коронавірусом. Португалія запросила допомогу через відсутність ліжкомісць після спалаху Covid-19

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Німеччина направить медичний персонал та обладання до Португалії, щоб допомогти у завантажених лікарнях

Бундесвер (збройні сили Німеччини) направить до Португалії медичний персонал та обладнання для підтримки медичної системи країни. Там закінчуються вільні ліжкомісця у відділеннях інтенсивної терапії після спалаху захворювань на Covid-19. Про це повідомило Deutsche Welle у неділю, 31 січня, посилаючись на заяву міноборони Німеччини.

Португалія запросила допомогу в німецького уряду через відсутність ліжкомість у відділеннях інтенсивної терапії у лікарнях – вільні наразі лише сім із 850 ліжок, встановлених для лікування хворих на коронавірусу.

Журнал Der Spiegel уточнює, що німецькі військові планують відправити до Португалії 27 лікарів та фельдшерів, стаціонарні та мобільні апарати штучної вентиляції легенів, а також польові ліжка для хворих на коронавірус. Попередньо відомо, що медичний персонал залишаться там на три тижні.

Крім Німеччини, допомогу запропонувала і Австрія. Канцлер Себастьян Курц заявив, що його країна готова приймати тяжкохворих на коронавірус з Португалії.

За словами прем’єр-міністра Португалії Антоніо Коста, ситуація з короновірусом в країні «дуже погана». За поточними даними, в суботу в країні з 10,3 мільйонами мешканців зареєстровали 12,4 тис. нових захворювань та 293 смерті від коронавірусу. За підрахунками міжнародних організацій, такі показники, що вимірюються за кількістю населення, є одними з найвищих у світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *