Олександра Дубінського виключили зі фракції «Слуга народу». За виключення депутата з фракції висловилися понад 180 депутатів з 246

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У понеділок, 1 лютого, депутати парламентської фракції «Слуга народу» виключили з її складу нардепа Олександра Дубінського.

Згідно з процедурою, для виключення парламентаря зі складу фракції потрібно принаймні 70% підписів його колег. Депутатка Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що за висловилися понад 180 депутатів з 246.

«За виключення Дубінського зібрали більше 180 підписів. Питання зняття Сольського з голови комітету не розглядалось»,написала вона.

Сам Дубінський замість коментаря опублікував на своїй сторінці у Facebook текс виступу, який, за його словами, йому так і не дали озвучити. У ньому нардеп без прізвищ звинуватив окремих осіб у спробах впливу на президента, переході «червоних» ліній та «служінню особистим інтересам».

Зазначимо, що інформацію про те, що голоси за виключення депутата зібрані, ще вдень оприлюднило видання «НВ».

Як розповів співрозмовник видання, для більшості депутатів «Слуги народу» стало переломним моментом для того, щоб підтримати виключення Дубінського не так накладені на нього санкції США, а хамське ставлення нардепа до президента Володимира Зеленського в останніх телеефірах і постійна дестабілізація президентської команди.

«Зараз буде стратегія всі накопичені плітки й чутки видати назовні, щоб розвалити та розірвати фракцію зсередини. Здається, сам Дубінський вже цього не приховує», – додав співрозмовник видання.

Як інформував ZAXID.NET, 11 січня Міністерство фінансів США оголосило про впровадження санкцій проти громадян і організацій України через «втручання у вибори». Під санкції потрапили семеро українців, серед яких – Дубінський.

ЗМІ також повідомляли, що Зеленський закликав Дубінського вийти зі складу фракції «Слуга народу», але нардеп відмовився. Глава держави запропонував фракції зібрати голоси «за» та «проти» Дубінського, а сам готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі.

26 січня Дубінський попросив Зеленського про особисту зустріч «щоб донести свої аргументи».

Вже 29 січня у фракції «Слуга народу» почали збирати підписи за виключення Дубінського. Сам нардеп заявив, що не планує виходити з фракції «Слуга народу». Пізніше він оголосив, що проводить паралельний підрахунок голосів депутатів від «Слуги народу» за його виключення з фракції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *