Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Олів'є нині буде не з дешевих: в Україні злетіли ціни на яйця

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Оливье нынче будет не из дешевых: в Украине взлетели цены на яйца
Якраз перед новорічними святами українці зіткнулися ще з одним сюрпризом — в країні подорожчали яйця рівно в півтора рази. Як повідомляє Replyua.net, в Асоціації тваринників України заявили, що зростання цін ніяк не пов'язаний з новорічними святами.

Експерти відзначають, що підвищення вартості відбулося через зростання цін на корми, а українські фермери навіть скорочують поголів'я птиці через неможливість її утримувати. Також в асоціації зазначили, що після Нового року зниження цін на яйця точно не буде, в найближчі місяці вони не опустяться до рівня, який був цієї осені. Фахівці заявили, що собівартість виробництва десятка яєць збільшилася до 22 гривень, а поки вони доїдуть до магазину, їх ціна ще значно збільшиться.

Як заявляє фахівець з птахівництва Ірина Бойко, за останні місяці комбікорм подорожчав через нестабільність ринку, через швидке збільшення вартості зернових і білкових. Перш за все, це сталося через низький урожай в поточному році. Багато українських фермерів вже говорять про те, що корм стає недозволеною розкішшю, і вони будуть змушені скорочувати поголів'я курей, причому деякі господарства вже закриваються. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *