Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ольга Фреймут розповіла, чи можна хлібом вимочувати суп або соус

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Прихильниця хороших манер дала шанувальникам черговий урок з етикету.

Українська телеведуча Ольга Фреймут піднесла черговий урок про хороші манери і етикет. вона опублікувала в Інстаграме ролик, на якому вимочує хлібом залишки їжі в тарілці, але передплатникам порадила так не робити.

— Чи можна хлібчиком вимочувати залишки супу або соусу? Не не. Все, що не можна доїсти ложкою або виделкою залишаємо в тарілці, — каже на відео Фреймут.

Передплатники Фреймут не погодилися з порадами телеведучої: "Як так? Залишається найсмачніше", "А як же жовток? Його-то можна?", "Найсмачніше не можна залишати", "Удома можна, а ось в громадському місці — немає".

Раніше Фремут почала вчити українців , як себе вести в разі, якщо застали людини за трапезою. Прихильниця хороших манер заявила, що бажати приємного апетиту в такому випадку не варто. Фреймут пояснила, що якщо людина їсть, то відповідаючи вам, може вдавитися. Телеведуча впевнена, що ввічливіше буде промовчати і нічого не бажати.

До цього телеведуча дала багато уроків з етикету своїм шанувальників. Фреймут пояснювала, як використовувати смайлик в листуванні згідно з етикетом, як відщипувати шматочки від хліба і як правильно тримати келих. А ще раніше телеведуча підказала, як носити підбори, якщо у вас немає авто, поділилася, як правильно тримати чашку з кавою, а як — з чаєм, навчила носити окуляри і користуватися серветкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *