Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Офіс президента здивований реакцією на свою помилку в трактуванні соцопитування

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Офіс президента виправив інформацію про соцопитування фонду «Демократичні ініціативи» за програмою «Велике будівництво» після критики з боку соціологів, повідомляє LIGA.net .

Раніше в новини на сайті президента говорилося, що в опитуванні «Демініціатив» 93% назвали будівельну програму президента Володимира Зеленського головним позитивним подією минулого року. Тепер там вказана уточнена формулювання з опитування: «програму" Велике будівництво "назвали подією року 11,3% опитаних, з них 93% оцінили його як позитивний».

У коментарі, наданому LIGA.net прес-службою ОП, заступник голови ОП Кирило Тимошенко заявив, що і в опитуваннях групи «Рейтинг» і КМІС, і в опитуванні «Демініціатив» більшість українців підтримує інфраструктурні ініціативи.

«Результати підтверджують, що" Велике будівництво "увійшло в топ-5 подій року (враховувалися як негативні, так і позитивні події). І саме президентська програма була визначена українцями як найбільш позитивна подія року. Не бачу ніяких протиріч », — заявив Тимошенко.

• У грудні 2020 року, за даними опитування Центру Разумкова, 42% українців назвали Зеленського розчаруванням року, 20% — політиком року.

• За даними грудневого опитування «Демініціатив», 28% українців назвали Зеленського невдахою року, 14,5% — політиком року.

596

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *