Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Парламент Грузії прийняв резолюцію про інтеграцію в ЄС і НАТО

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Резолюцію "Про зовнішню політику Грузії", яка закріплює безальтернативність прагнення Грузії в НАТО і Євросоюз, підтримав 81 депутат парламенту країни.

Парламент Грузії на засіданні 25 грудня прийняла проект резолюції "Про зовнішню політику Грузії", яка передбачає прагнення країни до Євросоюзу і НАТО.

Як повідомила прес-служба парламенту, документ, який складається з 16 пунктів, підтримав 81 з 150 депутатів.

"Безальтернативним пріоритетом зовнішньої політики Грузії є членство в Організації Північноатлантичного договору. Трансатлантичне єдність є найважливішою умовою зміцнення світової безпеки. […] Пріоритет зовнішньої політики Грузії — вступ до Європейського союзу. Уряд продовжить своєчасне і ефективне виконання Угоди про асоціацію між ЄС і Грузією і призведе Грузію до послідовного законодавчого та інституційного зближення з ЄС, щоб в 2024 році Грузія могла подати заявку на повноправне членство в ЄС ", — йдеться в резолюції, опублікованій на сайті парламенту.

Крім того, в документі сказано, що основна зовнішньополітична завдання Грузії — деоккупація і відновлення територіальної цілісності країни "мирним шляхом за підтримки міжнародного співтовариства".

Генсекретар НАТО Йенс Столтенберг 29 вересня закликав Грузію використовувати всі можливості для зближення з Північноатлантичним альянсом. Г рузія — один з найбільш важливих партнерів НАТО, підкреслив він.

У грудні 2019 року Столтенберг заявляв, що Україна і Грузія будуть членами Альянсу , але визначати точні часові рамки вступу поки рано.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *