Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Пенсії не вистачає: Колишній президент Польщі Валенса шукає роботу

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Лех Валенса. Фото: ZIK/EPA/MARKUS SCHREIBER

За його словами, багато грошей витрачає дружина

Колишній президент Польщі Лех Валенса шукає додаткову роботу, оскільки пандемія коронавірусу вдарила по його фінансах, а пенсійних виплат не вистачає. Про це повідомляє Onet.

«Я не знаю, що мені робити, тому що я не можу літати на лекції, і я повинен заробити трохи грошей, бо моя дружина витрачає більше, ніж моя мати», — зазначив експрезидент країни.

За його словами, він отримує пенсію у розмірі 6000 злотих, але цього все одно не достатньо для життя. Тому вимушений шукати додатковий заробіток.

«Найкраще почуваюся електриком.Я досі пам’ятаю закон Ома, закон Кірхгофа та ще кілька речей. Але бісова річ змінилася, і я не знаю, чи ці машини мене зараз вб’ють», — додав колишній президент.

При цьому Лех Валенса доповнив, що коронавірусна пандемія залишила відбиток на його житті.

«Після півроку такої ситуації, як зараз, я піду з сумками і збиратиму гроші перед церквою, а останню роботу залишив, бо умови були нижче моїх потреб», — додав він.

Нагадаємо, у листопаді в інтерв’ю «Rzeczpospolita» експрезидент Польщі заявив про своє банкрутство, оскільки весь час намагався віддати все людям, але нічого не брав собі.

Новини за темою: Суд почав банкрутство колишнього газового монополіста Фірташа

Також раніше повідомлялося, що у скруті опинився колишній віцепрезидент США Майкл Пенс, але зовсім з інших причин. Упродовж свого життя він не придбав власної нерухомості і зараз змушений жити в родичів та друзів.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *