Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Пліч-о-пліч»: Кривонос пояснив, як Україна зможе відбити наступ Росії

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

«Плечом к плечу»: Кривонос пояснил, как Украина сможет отбить наступление России
Генерал-майор Сергій Кривонос, який є заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України, розповів про готовність держави до повномасштабного вторгнення армії Російської Федерації.

Як інформує Replyua.net, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос стверджує, що відкрита агресія зовнішнього ворога стане потужним об'єднуючим фактором для громадян України. На його думку, зараз Україні вистачить людей, які в разі спільної загрози стануть пліч-о-пліч для відбиття агресії. Але про готовність держави зіткнутися з таким випробуванням відповісти може головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, про що пише «Новий час». Згідно з його думкою, в даний час в Україні вистачить людей, які в разі спільної загрози стануть пліч-о-пліч для відбиття агресії.

Військовий вважає: «Питання скоріше в тому, чи зможуть росіяни. Щоб зробити широкий крок до розгорнутої агресії, вони повинні зрозуміти, яким чином вони зможуть це політично пояснити світу. Тому їм простіше розхитувати ситуацію всередині країни ». Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *