Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Замах на Путіна і дракони: що Ванга передбачала на 2021 рік

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Сліпа провидиця з Болгарії передбачила багато знакові події в історії людства, які вже збулися. На 2021 року Ванга напророкувала спробу замаху на Володимира Путіна і «захоплення людства драконами». Провидиця говорила, що нас чекають важкі часи, і свідомість майбутнього покоління кардинально зміниться. Дізнайтеся, що ще пророкувала баба Ванга, пише weekend .

Віщунка, яку називають «балканським Нострадамусом», померла більш ніж два десятиріччя тому, але в її пророцтва вірять досі. Ванга виросла на маленькій фермі, яка зараз знаходиться на території Македонії. Вона осліпла в дитинстві під час піщаної бурі. Тоді, за її словами, у неї і відкрився дар передбачення.

Кажуть, болгарська ясновидиця передбачила захворювання Дональда Трампа коронавірусів в жовтні 2020 року і затоплення підводного човна «Курськ» в 2000 році.

Перед своєю смертю в 1996 році, 85-річна віщунка сказала, що в 2021 вчені винайдуть засіб для лікування раку. Крім того, вона стверджувала, що в 2021 році на Володимира Путіна буде скоєно замах, а ісламістські екстремісти атакують Європу хімічною зброєю.

Ванга також передбачала, що світ буде страждати від катаклізмів і великих потрясінь. Прийдуть важкі часи, і свідомість людей зміниться. Найдивнішим пророкуванням стало те, що в 2021 році «дракон здолає людство».

Шанувальники Ванги стверджують, що 85% її попередніх прогнозів збулися. На жаль, письмових підтверджень цьому немає.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *