Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Політолог розповів, чому переможець дострокових парламентських виборів може залишитися без влади

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Политолог рассказал, почему победитель досрочных парламентских выборов может остаться без власти
Як інформує Replyua.net, український політолог і блогер Валерій Клочок зазначив в ефірі телеканалу «Прямий», дискусія навколо рейтингів і вимірів, у кого довший сорочка, не вщухає. Політичні сили готуються до дострокових парламентських виборів. Рейтинг влади падає з дуже великою швидкістю, підігрівають ситуацію цифри, які говорять про те, що переважна більшість українців за дострокове складення цієї Верховної Ради своїх повноважень.

Політолог зазначив, питання лише в тому, чи будуть перевибори чи ні. Тому як бажання і можливості — речі досить різні, хоча створити формальні передумови для розпуску парламенту можна, щодо президента — там складніше.

Валерій Клочок підкреслив, головне питання, яке не ставить собі сьогодні ні одна політична сила, яка знаходиться на перших щаблях рейтингів, хто ж виграє? Так ситуативна, тимчасова вигода-перемога не створить довготривалої платформи для перебування у владі, а виграє точно не переможець. Навпаки, при низькій явці і як наслідок слабкої номінальної підтримки легітимність і стійкість влади буде мінімальною — близькою до нуля. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *