Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Поліція назвала маніпуляціями сумніви НАБУ з приводу нового підозри Мікітасов

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Полиция назвала манипуляциями сомнения НАБУ по поводу нового подозрения Микитасю

facebook.com/maxim.mikitas

Один правоохоронний орган екс-нардепа з СІЗО відпустив, а другий буде просити про його повернення.

Національна поліція відповіла Національному антикорупційному бюро і заявила, що їх підозра Максиму Мікітасов не стосується розслідування корупційних злочинів, в яких фігурує колишній народний депутат і екс-бенефіціарний власник "Укрбуду". Повну доказову базу же можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора.

— Фігуранту оголосили про підозру у вчиненні двох тяжких злочинів — викрадення людини та вимагання. Будь-які маніпуляції на цю тему можуть бути розцінені як втручання в діяльність правоохоронних органів. Наголошуємо, що, згідно зі ст. 222 Кримінально-процесуального кодексу України, "відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим". Саме тому публічно оприлюднена тільки частина доказів, зібраних поліцейськими в рамках досудового розслідування … Звертаємо увагу, що кримінальне провадження, де фігурує Максим Микитась та яку розслідують слідчі підрозділи Національної поліції, не має нічого спільного з кримінальними виробництвами, досудове розслідування яких за підслідністю здійснюють інші правоохоронні органи, — йдеться в заяві на сайті поліції.

29 грудня Національна поліція повідомила Максиму Мікітасов про підозру у викраденні юриста і вимаганні. На той момент він перебував під домашнім арештом у справі, яке веде НАБУ. Заступник глави МВС Антон Геращенко повідомив в Фейсбуці, що слідство дозволило опублікувати частину доказів. Поліція і прокуратура, за його словами, звернулися до суду з вимогою обрати запобіжний захід Максиму Мікітасов у вигляді утримання під вартою на період слідства. Геращенко написав також, що було правильно, щоб НАБУ такі звернулося до суду з вимогою змінити запобіжний захід "з огляду на те, що громадянин Микитась порушує умови домашнього арешту і продовжує планувати і здійснювати злочини".

У НАБУ до вечора заявили, що екс-нардеп "є викривачем, який надав детективам інформацію про корупцію у вищих ешелонах влади", а в відео поліції "немає достатніх відомостей для відповідних висновків".

На початку грудня Максим Микитась вийшов з СІЗО, уклавши угоду зі слідством у справі про квартирах для Національної гвардії. 18 грудня НАБУ повідомило про підозру заступнику голови Офісу президента Олега Татарову, який раніше працював в "Укрбуд".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *