Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Помилування Манафорта: як це вплине на українську політику і які проблеми загрожують Байдену

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Звільнення з в'язниці соратника глави Білого дому Дональда Трампа і політтехнолога Віктора Януковича Пола Манафорта не вплине значною мірою ні на американську, ні на українську політику. Це речі другорядні, а ось істотними є подальша політична кар'єра Трампа і розклад сил в Сенаті.

Про це "апостроф" розповіли американські експерти.

Асоційований професор Університету Північної Кароліни в Грінсборо, уродженець України, який живе в США за останні 20 років, Василь Тарас вважає, що на закінчення свого терміну Трамп робить колишнім соратникам святкові подарунки.

"Швидше за просто подарунки друзям на Різдво. Неетично кілька, але Трамп етикою ніколи не займався. Не знаю, там є якийсь глибокий сенс або довга гра", — сказав він "апостроф".

Він зазначив, що помилування, тема грошей на боротьбу з коронавірусів і різні політичні скандали — це другорядні теми, суєта в Білому домі.

"Зараз дійсно важливі три питання. Перший — що буде з" сектантами "Трампа? Трамп йде, сильно вбивши їм в голову, що вибори були сфальсифіковані, що він був найкращим президентом, і Байден — комуніст. Питання, чи відійде Трамп в небуття, або все тільки починається. Тому що якщо все тільки починається, то буде гаряче і Байден нічого не зможе зробити.

Друге питання — чи буде Байден мати більшість в Сенаті? Бо якщо не буде, нічого не зможе зробити і 4 роки стануть періодом утикання палиць в колеса і провалів.

Третє питання що буде з республіканською партією? Або і далі вона продовжить перетворюватися в партію реднеков і шахтарів, де не буде місця таким як Маккейн, Ромни, і іншим справжнім республіканцям, а лише "під козирок" для Трампа? Або партія таки почне повертатися до ідеалів часів Рейгана ", — сказав учений.

А ось ад'юнкт-професор університету Джона Хопкінса, колишній кореспондент Financial Times в Москві Девід Саттер пояснює звільнення Манафорта з в'язниці дещо по-іншому.

"Думаю, Трамп настільки злий за те, що його люди стали мішенями для його супротивників, що зараз він намагається захистити їх, хоч би якою була їхня провина", — сказав він.

Саттер не вважає, що Манафорт буде в подальшому впливати на хід політичних процесів в Україні.

"Що стосується України, то на мою думку, у Манафорта був чисто грошовий інтерес там. Тому не думаю, що він буде мати якийсь вплив на розвиток американо-українських відносин в подальшому", — додав він.

Читайте також матеріал "Апострофа" — Політтехнолог Януковича на свободу: навіщо Трамп помилував Манафорта .

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *