Посол США попросив у Санти вакцину від COVID-19. У МЗС Росії йому запропонували "Супутник V" від Діда Мороза

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Посол США в Росії Джон Салліван побажав на 2021 рік хокейну ключку, вакцину від коронавируса і нові бігові кросівки. У МЗС Росії йому запропонували вітчизняну вакцину "Супутник V", хокейну ключку російського виробника "Заряд" і послухати рада телеведучої, журналістки і продюсера Тіни Канделакі.

Посол США в Росії Джон Салліван склав список бажаних подарунків на Новий рік, зокрема, він попросив у Санти вакцину від коронавируса. Лист 22 грудня опублікувало американське посольство в Москві на своїй сторінці в Facebook.

"У цьому році поводився дуже добре — носив маску і зберігав соціальну дистанцію. Я хочу: хокейну ключку, вакцину від коронавируса і нові бігові кросівки", — написав Салліван.26 грудня МЗС Росії на своїй сторінці в Twitter відреагував на список побажань колеги з США. Йому запропонували зробити щеплення вакциною "Супутник V".

"Дорогий посол, Санта вже виконав вашу мрію про вакцинацію? Якщо ні, у нашого Діда Мороза є подарунки для вас: російська вакцина проти COVID-19 вже схвалена для використання людьми старше 60 років [Салливану в листопаді виповнився 61 рік]", — йдеться в повідомленні.МЗС Росії також запропонував послу розглянути хокейну ключку російського виробника "Заряд" і послухати рада телеведучої, журналістки і продюсера Тіни Канделакі, однак не уточнив який саме. Ймовірно йдеться про її вакцинації від COVID-19   три місяці тому . Телеведуча після щеплення заявила, що вона "з безстрашних".

Канделакі прокоментувала публікацію, повідомивши, що Санта принесе послу "пару кросівок Asics".

"Чи не пропускайте біг підтюпцем. Біжіть, поки мрієте про прорив у відносинах між нашими країнами", — додала вона.Вакцину "Супутник V" зареєстровано 11 серпня . Президент Росії Володимир Путін заявляв, що вона ефективна, формує стійкий імунітет і пройшла всі перевірки. За його словами, одна з його дочок зробила два щеплення і відчуває себе нормально. При цьому сам російський президент не виховувався — як глава держави, він не може бути добровольцем у випробуванні вакцини, пояснював прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.

Російська вакцина піддалася сильній критиці, так як вона була зареєстрована до проходження третьої фази клінічних випробувань. Як пише National Geographic, випробування третьої фази мають вирішальне значення для перевірки готовності вакцини до широкого поширення. Ряд російських вчених відзначали, що прискорений підхід до реєстрації вакцини суперечить науковим і етичним нормам розробки ліків .

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *