Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Приватбанк» вручив ізраїльські позови Коломойському і Боголюбову

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Колишнім власникам «Приватбанку» Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову вручили позови у справі Ізраїльського Банку Дисконт. Мовиться про схему привласнення коштів розміром у щонайменше 600 мільйонів доларів.

Відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових документів, «Приватбанк» повідомив, про вручення ізраїльських позовів через газету «Голос України».
Документ вручили й іншому відповідачу – В’ячеславу Карташову. Він є давньої довіреною особою, яка поки обіймає посаду директора департаменту юридичного супроводу в «Укрнафті».

Хоча пану Коломойському і пану Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі, банк приймає ці заходи для усунення будь-яких аргументів з їх боку про те, що позов нібито був належним чином вручений,
– пояснили у «Приватбанку».

Що відомо про справу

Колишні власники «Приватбанку» Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов у період з 2007 по 2011 роки незаконно привласнили 600 мільйонів доларів. Ці гроші вони вивели з «Приватбанку» і перевели на банківський рахунок в одному з найбільших банків Ізраїлю Israel Discount Bank.

За твердженням «Приватбанку», Israel Discount Bank безпосередньо сприяв привласненню коштів. 8 грудня 2019 року «Приватбанк» подав позов проти своїх колишніх власників та інших відповідачів в Окружний суд Тель-Авіва і виграв суперечку. Пізніше Israel Discount Bank оскаржив це рішення у Верховному суді Ізраїлю.

Але вже 26 березня 2021 року Верховний суд Ізраїлю виніс важливе рішення, яким відмовив у задоволенні апеляційної скарги Israel Discount Bank та підтвердив право «Приватбанку» на відкритий розгляд справи судом по суті в повному обсязі

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *