Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Путін схильний до магії чисел: в Росії вирахували, коли президент Росії оголосить про свій відхід

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Президент Росії Володимир Путін схильний до магії чисел, про свій відхід з посади він може оголосити в середині січня 2021 року.

Про це заявив російський історик Валерій Соловей, передає Апостроф .

"Попередньо йшлося про те, що він (Путін) оголосить про свої плани приблизно в середині січня. Він майже рік тому — в січні 2020 року — говорив про те, що має намір змінювати Конституцію. Путін схильний до магії чисел, він взагалі дуже забобонний людина. Цілком імовірно, що саме в середині січня він оголосить про свої плани щодо дострокових виборів, по догляду і подібних речей ", — зазначив він.

За словами історика, зміни в Росії можуть початися з політичної кризи. У той же час він зазначив, що зараз російське суспільство перебуває в дуже сильній напрузі.

"Такого напруження я не відчував вже дуже давно. Може бути, дійсно, з кінця 90-х. Мені здається, навіть в 2011-2012 роках, коли в Росії були хвилювання, то напруга була нижче. Але з іншого боку люди знаходяться в якому -то дивному заціпенінні. Вони чекають, коли хтось виступить. коли з'явиться умовна щілинки в греблі, туди може кинутися лавина ", — підсумував Соловей.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *