Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Підступна допомога: чим обернулися карантінні 8 тисяч гривень для підприємців

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Отримав карантінні Вісім тисяч гривень — чекай на ревізорів. Різдвяний локдаун для українських підприємців стані справжнім випробування. Окрім закриття та СКОРОЧЕННЯ заробітків, придется мати справу з контролерами. Про Візит останніх у січні дрібний бізнес вже отрімує ПОВІДОМЛЕННЯ. А все через закон для ФОПів, Який Фактично скасував мораторій.

Підступна державна допомога! Кроме 8 тисяч карантинних гривень українські підприємці получил Перевірки. На всех тепер чекає ревізія во время Різдвяного локдауну. Так, сортаменту в тій годину, коли бізнес має затамуваті подих и не працювати. Про це у Facebook сообщил член Наглядової ради Української ресторанної асоціації Максим Шульженко.

Одночасно з видачі ціх 8 тисяч гривень нам прийшла ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення КОМПЛЕКСНОЇ планової Перевірки двома Контролюючим органами: ДСНС и Держпраці в період з 11 по 21 січня +2021 року. Ні я не помилився, самє в ЦІ дати. Так самє в период локдауну, у бізнесу, якому заборонено працювати, якому постановили рекомендовано Відправити співробітніків на дістанційну роботу, щоб не заражають. Бізнесу, якому дуже поспішало помочь держава останні 10 місяців.

А все — через закон для ФОПів, Який Фактично скасував мораторій на планові Перевірки. З документа депутати вилуч норму, что забороняла будь-які "ревізії" в период карантину. Експерт переконані: у такий способ держава решила більш ретельно контролюваті Бюджетні кошти и вместе с тім, віявляті підприємців-порушників.

Олександр Охріменко, економічний експерт:

Все чесно. Ві ж з державного бюджету отрімуєте 8 тисяч. Ві повінні чітко по закону працювати. Яка проблема з перевіркамі? Прийшли, так, у вас там працює 2, 3, 4, 10 людей — нема проблем. Є всі документи, ви все сплачуєте, платите Їм зарплату. Мається на увазі, в Першу Черга перевірка Вашої господарчої ДІЯЛЬНОСТІ — людей, Які у вас Працюють и на якіх отримуються 8 тисяч.

Утім, отрімуваті карантінні 8 тисяч бізнесмени НЕ квапляться. За перший тиждень роботи програми по допомогу звернули около 300 тисяч підприємців. Таку НЕ Надто скроню Активність ЕКСПЕРТИ пояснюють проблемами в ДІЯЛЬНОСТІ підприємців. Аджея в тіні — третина вітчізняного бізнесу. І Зайві Перевірки могут прізвесті, окрім Втрата карантінної допомоги, до Величезне штрафів.

Олександр Охріменко, економічний експерт:

Держава звернула: Дивіться, если ви вважаєте, что ві працюєте чесно, сплачуєте всі податки и звертаєтесь — отрімуєте 8 тисяч. Если вині дуже чесно працюєте — ви просто не звертаєтесь. І НЕ буде перевірок. Ось така ситуация.

І від візіту ревізорів відкараскатіся підприємцям, Які получил карантин допомогу, що не вдастся. Даже если бізнес Не працює через COVID-19, Керівники підприємств ма ють буті на робочому місці у зазначені дати. Інакше — придется Сплатити штраф.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *