Рада підтримала закупівлю «пакунків малюка» через Prozorro

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроєкт, який передбачає закупівлю «пакунків малюка» через Prozorro і прив’язку їх вартості до трьох прожиткових мінімумів.

Законопроєкт №5064 щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» підтримали  307 народних депутатів.

Як повідомляє пресслужба парламенту, цей законопроєкт:

  • визначає органи соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника) закладами, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • встановлює вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у розмірі трьох прожиткових мінімумів на 1 січня відповідного бюджетного року (раніше — не менше трьох прожиткових, і на дату видачі).

Нагадаємо, батьки новонароджених отримують «пакунки малюка» з вересня 2018 року. Вони містять 25 речей, які необхідні малюкам і мамам одразу після народження. Торік у липні уряд дозволив батькам новонароджених отримувати гроші замість бейбі-боксів, однак у листопаді відновив видачу «пакунків малюка».

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *