Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Разумков відхрестився від конфлікту із Зеленським

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що у нього немає конфлікту з президентом України Володимиром Зеленським, і що їх відносини «нормальні і робочі, як і було раніше».

Про це спікер заявив в інтерв'ю «Українській правді» , відповідаючи на питання про те, чи не пробігла чи «чорна кішка» між ним і президентом у зв'язку з ситуацією навколо Конституційного суду.

Тоді проекти законів, покликані її вирішити, були подані як президентом, так і самим Разумковим. Втім, спікер стверджує, що його законопроект не була альтернативним, а «іншим».

«Я не розумію, про який конфлікт йдеться. Якщо ви маєте на увазі ситуацію з КС, то, на мою думку, все зайняли державну позицію », — зазначив він.

Також Дмитро Разумков прокоментував зауваження журналіста про те, що рівень довіри спікеру, згідно соцдосліджень, перевищив рівень довіри президенту.

«Ну, це не моя примха, я цього не робив, це і оцінка, яку дали мені колеги», — сказав він.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський, який подав у Раду проект закону за рішенням кризи з КС, просив спікера відкласти його розгляд до висновків Венеціанської комісії.

Фото Дмитра Разумкова з соцмереж.

282

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *