Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ретроградний Меркурій: що це таке і які небезпеки представляє

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

На думку астрологів, період ретроградного Меркурія може значно впливати на життя людей.

Ретроградний Меркурій — це умовне позначення оптичної ілюзії, коли здається, що планета йде назад. Вона обумовлена різницею швидкостей спостерігачів, які перебувають на Землі, і руху Меркурія. Астрологи стверджують, що, коли планети стають ретроградними, області життя, за які вони відповідають, завмирають.

Вважається, що Меркурій відповідає за мислення і помисли, а оскільки зараз планета знаходиться в знаку Рака, люди можуть стати більш чутливими.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Ретроградний Меркурій спостерігається з 18 червня і завершиться 12 липня 2020 року.

На думку астрологів, в цей період не рекомендується заводити нові знайомства. Якщо їх не минути, не варто поспішати бути відвертими з новими друзями. Слід придивитися до людей і почекати якийсь час. Ретроградний Меркурій — це період, коли приємними можуть стати зустрічі зі старим колом: однокласниками або одногрупниками. Можна налагодити контакти з далекими родичами, якщо, звичайно, припинення спілкування не було наслідком сварки. Будьте обережні при зустрічах з минулими пасіями. Подумайте, чи варто входити в одну річку двічі.

Це час має в своєму розпорядженні на аналіз власного життя. Можна поринути у спогади, але не для рефлексії і самобичування, а для з'ясування плюсів і мінусів, власних помилок і досягнень.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Період ретроградного Меркурія несе ризики швидкого розвитку сварок і конфліктів. Постарайтеся піти від них. А якщо знаєте, що ризик з'ясування відносин високий, відмовтеся від зустрічей з цими людьми.

Великі покупки краще здійснювати після 12 липня. Замість шопінгу потрібно провести в будинку ревізію і при необхідності виправити наявні поломки або викинути предмети, які засмічують будинок.

Будь-яке рішення в період ретроградного Меркурія має бути зваженим. Зараз особливо актуальною стане прислів'я "Сім разів відміряй — один раз відріж".

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *