Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Референдум в Україні: Арахамія розповів про прийняття закону

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Референдум в Украине: Арахамия рассказал о принятии закона
Давид Арахамія, що є керівником фракції «Слуга народу», зробив прогноз, що парламент нашої країни в лютому місяці зможе в другому читанні і в цілому прийняти проект закону №3613 про народовладдя через референдум. Як інформує Replyua.net, про це Давид Арахамія заявив в інтерв'ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».

Цитата з заяви Арахамія: «Законопроект про референдум ми хотіли проголосувати в грудні, але оскільки там 2000 поправок, то потрібно провести роботу з їх авторами, щоб вони їх або відкликали, або не дуже наполягали на їх розгляді, тобто не блокували прийняття закону. Тому що по готовності його можна було проголосувати в грудні. Думаю, що ми його приймемо в лютому ».

Варто відзначити, що після цього закону, згідно зі словами політика, будуть ще ініціативи про електронний референдумі, про локальні референдуми, а також весь пакет проектів законів щодо народовладдя. Крім того, Арахамія стверджує, що Верховній Раді України потрібно до кінця 2021 року напрацювати модель електронного голосування, принаймні, на місцевому рівні. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *