Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Роб Кардашьян і Блек Чайна домовилися про опіку над дочкою

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Роб Кардашьян и Блэк Чайна договорились об опеке над дочерью

Прес-служба Роба Кардашьян.

Її розділять порівну.

Зірка американського реаліті-шоу " Сімейство Кардашьян " Роб Кардашьян та модель Блек Чайна завершили битву за опіку над чотирирічної дочкою Дрім. 33-річний Роб і 32-річна Блек уклали угоду про встановлення батьківства ще в жовтні 2017 року, але зрозуміли, що воно їм не підходить. Після цього пара негласно досягла нової угоди. 8 грудня подружжя подало заяву, щоб зафіксувати нові правила юридично. Суд схвалив зміни, передає Us Weekly .

Подружжя виховуватимуть дівчинку по черзі. З 2 грудня 2020 року Роб щотижня знаходиться з донькою з 10:00 в середу до 10:00 в суботу. Чайна, яка в суді виступала позивачем, буде опікати дівчинку з 10:00 в суботу до 10:00 у вівторок. Невідомо, чи буде дивитися за дитиною в проміжку між вівторком і середовищем. Крім того, колишні кохані домовилися ділити час під час відпустки і святкових днів.

Роб і Чайна домовилися, що поруч з Дрім не можна перебувати під впливом алкоголю або інших речовин. Угода уклали після того, як Роб звинуватив модель в зловживанні психоактивними речовинами під час догляду за малям. Після цього Чайна багаторазово здавала аналізи на алкоголь і наркотики, щоб довести невинність. Чайна заперечує звинувачення Кардашьян. Вона також подала петицію, щоб лікар перевірив психічне здоров'я Роба, але її відхилили. У січні 2020 року Роб зажадав одноосібної опіки над Дрім, але йому відмовили.

Кардашьян та Чайна оголосили, що крутять роман, в січні 2016 року. Через сім місяців після заручення у них народилася єдина дочка Дрім. У листопаді того ж року Роб і Блек розірвали заручини. У Блек також є восьмирічний син Кінг Кайро Стівенсон від 31-річного репера Tyga. У Роба дітей більше немає.

Дрім Кардашьян чотири роки. Фото: Інстаграм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вбралася, як Халк: Кім Кардашьян відсвяткувала Різдво в костюмі від Скіапареллі

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *