Російські спортсмени частіше за інших порушують антидопінгові правила — ВАДА

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У 2018 році 16% від загального числа порушень антидопінгових правил було зареєстровано з боку російських спортсменів, йдеться в звіті Всесвітнього антидопінгового агентства. Україна — п'ята у списку.

Росія зайняла перше місце за кількістю порушень антидопінгових правил в 2018 році. Про це йдеться (. Pdf ) в звіті Всесвітнього антидопінгового агентства, опублікованому 10 грудня.

Так, в 2018 році було виявлено 144 порушення з боку російських атлетів (16% від загальної кількості порушень): у легкій атлетиці — 22, у важкій атлетиці — 14, в лижних гонках — вісім.

На другому місці за кількістю порушень Італія (132), на третьому — Франція (114).

Україна з 78 випадками порушень антидопінгових правил (9% від загальної кількості) — п'ята. Зокрема, українці були викриті в застосуванні заборонених препаратів в легкій атлетиці (11), велоспорті (сім), важкої атлетики (шість) і дзюдо (п'ять).


Фото: wada-ama.org

Графік: wada-ama.org


Всього в 2018 році антидопінгові організації було зібрано 263 519 проб, в 1923 з них виявили сліди заборонених препаратів.

Найбільше порушень в олімпійських видах спорту було зафіксовано в велоспорті (221), легкої атлетики (193) і важкої атлетики (157).

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *