Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Російські спецслужби вербували Трампа впродовж 40 років, – The Guardian. Трамп вперше потрапив в поле зору КДБ ще в 1977 році

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Радянські та згодом російські спецслужби впродовж 40 років вербували 45-го президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на екс-агента КДБ Юрія Швеця.

За словами Швеця, який зараз є громадянином Сполучених Штатів, Дональд Трамп був залюбки готовим ретранслювати антизахідну пропаганду.

Зазначається, що Трамп вперше потрапив в поле зору КДБ ще в 1977 році, коли одружився на чеській моделі Івані Зельнічковській.

Тоді його кандидатуру почали опрацьовувати спецслужби тодішньої Чехословаччини під кураторством КДБ.

Через три роки, Трамп відкрив готель Grand Hyatt New York hotel, для якого придбав 200 телевізорів у російського емігранта Семена Кисліна, який співпрацював з КДБ. За словами Швеця, саме Кислін порекомендував Трампа в якості потенційного «активу».

В 1987 році Трамп вперше відвідав Москву і Санкт-Петербург разом з дружиною Іванною. Швець заявив, що тоді співробітники КДБ всіляко задобрювали його і переконували піти в політику.

«Це приклад того, як людей вербують, коли вони ще студенти, а потім вони займають важливі посади. Щось подібне трапилося у випадку з Трампом. Вони досконально вивчили його особистість, розуміли, що він за людина. У КДБ знали, що він надзвичайно вразливий інтелектуально та психологічно, схильний до лестощів», – зазначив Швець.

Після повернення в США Трамп почав серйозно міркувати про висунення в президенти від Республіканської партіі.

За словами Швеця, в Москві були дуже раді перемозі Трампа на президентських виборах 2016 року, адже багато хто не вірив, що «актив» може дійсно спрацювати таким чином.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *