Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Росія посилила переслідування мешканців Криму за відмову служити в армії

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У 2020 році Росія продовжила в окупованому Криму незаконний призов до своїх збройних сил і посилила кримінальне переслідування кримчан, які відмовляються служити в армії країни-окупанта. Про це розповів аналітик Кримської правозахисної групи Александр Сєдов, пише «Укрінформ».

«Тенденцією 2020 року було саме збільшення кількості переслідувань осіб за відмову від служби в армії країни-окупанта», – повідомив Сєдов.

За його словами, якщо за період з 2015 по 2019 роки в кримські суди було передано 82 справи за відмову від служби в російській армії, то в 2020 році цих справ було 81 – майже така ж кількість, як за роки, що передували 2020 року.

Як зазначив аналітик КПГ, в 2020 році в Криму було проведено дві призовні компанії — 11-я і 12-я. Всього за рік було призвано не менше 6300 чоловік.

Як відзначив правозахисник, примусовий призов кримчан, так само, як і залучення до відповідальності за відмову від служби в російській армії, є злочин із точки зору міжнародного гуманітарного права.

За даними правозахисників, в окупованому Криму з 2014 року в російську армію незаконно призвали понад 28 тис. жителів окупованого півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *