Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Секретар Радбезу РФ Патрушев про мовний закон: «Сценарій Вашингтона з розділення єдиного народу Росії та України»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Про це Патрушев заявив у коментарі «Аргументам і фактам«, передає Цензор.НЕТ.

«Зазначу, що це черговий — 19-й — етап мовної дискримінації в Україні. Раніше згаданим вами законом запроваджено вимоги про використання виключно української мови в науці, культурі, на транспорті, в пресі, школах, вишах і під час трудових відносин. … Те, що відбувається ж в Україні, — це продовження русофобських дій недалекоглядних політиків, які прийшли до влади після держперевороту 2014 року і керованих зі США. Послідовно відпрацьовуючи сценарій Вашингтона з розділення єдиного народу Росії та України, вони вже перетворили колись процвітаючі землі на відсталий сировинний придаток Заходу, а тепер руйнують культурно-цивілізаційні основи держави», — заявив Патрушев.

Він також заявив, що «в Росії нікому і на думку не спадає гнобити інші мови, зокрема українську».

Патрушев повторив заяву Держдуми РФ про те, що «Київ на догоду Вашингтону свідомо ігнорує навіть свою Конституцію», що гарантує вільний розвиток, використання і захист інших мов.

Секретар Радбезу РФ вважає, що влада України, ухвалюючи закон про свою державну мову, нібито протиставляє себе «основному населенню» України, а також «провокує додаткову напругу в суспільстві, сприяє розвитку сепаратизму».

«Намагаючись втриматися при владі за будь-яку ціну, керівництво України навіть не замислюється про наслідки продиктованих через океан рішень. Ухвалюючи подібні закони всупереч думці більшості громадян, нинішня влада протиставляє себе основному населенню України, провокує додаткову напругу в суспільстві, сприяє розвитку сепаратизму», — додав Патрушев.

За словами секретаря Радбезу РФ, «культивована владою України русофобія» вже призвела до «серйозної деградації двосторонніх торгово-економічних відносин», але «український бізнес намагається зберегти налагоджені десятиліттями … зв’язки …, щоб не допустити повного розвалу економіки у своїй країні».

«Тим не менше, наша країна залишається в першій трійці торгових партнерів України, зокрема через те, що пропонує низькі, конкурентоспроможні ціни на ключові товари. До того ж Україні не вдалося замістити експорт у Росію поставками своєї продукції на Захід», — резюмував Патрушев.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *