Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Словаччина почала вакцинацію населення від коронавируса

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Словакия начала вакцинацию населения от коронавируса
У суботу, двадцять шостого грудня, Словаччина почала процедуру масштабної вакцинації населення від інфекції коронавируса. Таким чином, відомо, що робити щеплення від коронавируса в Євросоюзі почала вже третя країна. Як інформує Replyua.net, більш докладно про це інформує Cas.sk.

Першим в державі в суботу ввечері вакцинацію пройшов інфекціоніст, член урядової комісії по боротьбі з пандемією Володимир Крчмері. У неділю вакцинацію також пройдуть президент Зузана Чапутова, деякі з міністрів, а також члени парламенту.

Як відомо, Словаччина вже отримала десять тисяч доз вакцини. В цілому у країни є угоди на закупівлю 18 мільйонів доз при населенні в 5,45 мільйона. За всім очікуванням, для всіх, хто не потрапить до групи ризику, вакцина буде доступна ближче до Великодня, тобто в квітні 2021 року. Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що Пандемія коронавирусной інфекції, яка спостерігається в даний час в світі, на жаль, не буде останньою для людства . Саме з цієї причини країнам потрібно зміцнювати системи охорони здоров'я. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *