Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

З швейцарського курорту втекли 200 британців, яких відправляли на ізоляцію через COVID-19

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В готелі швейцарського курорту Вербье помітили пропажу туристів з Великобританії, яких зобов'язали бути на самоізоляції, тільки коли вони не доторкнулися до залишеної для них їжі.

З швейцарського гірськолижного курорту Вербье втекла половина з 400 британських туристів, яких зобов'язали побути на самоізоляцію в зв'язку з виявленням у них на батьківщині небезпечного штаму коронавируса. Про це 26 грудня повідомило місцеве видання Tages-Anzeiger.

Рішення відправити британських туристів на самоізоляцію прийняли 21 грудня федеральний уряд Швейцарії. У Вербье, де британців іноді буває до 20%, на самоізоляцію були відправлені 400 осіб.

За словами спікера муніципалітету Вале Жан-Марка Сандос, британці "пішли непоміченими під покровом темряви" і туману. Про це стало відомо лише на наступний день, коли в готелі, де вони перебували, ніхто не доторкнувся до залишеної їжі, а також не виходив на зв'язок.

Місцева влада дивуються, куди могли подітися британці, адже авіарейсів між Швейцарією і Великобританією на той час не було. Чиновники припускають, що втекли попрямували до Франції.

Сандос зазначив, що серед тих, кого відправили на самоізоляцію, виявилися "помилково звинувачені в порушенні карантину" — тільки через мову, який використовують: всі, хто говорить англійською, потрапляє в число потенційних носіїв небезпечного штаму коронавируса.

Спалах коронавирусной інфекції почалася в кінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавируса пандемією . З початку пандемії в Іспанії коронавірусів заразилося понад 1,8 млн осіб, з них понад 49,8 тис. Померли.

Про виявлення нового типу коронавируса, через якого темпи поширення захворювання в деяких регіонах Великобританії різко виросли, 15 грудня повідомив міністр охорони здоров'я Сполученого Королівства Метт Хенкок. До того моменту в країні підтвердили понад 1 тис. Випадків зараження новим видом вірусу в 60 районах країни.

Головний санітарний лікар Британії, радник британського уряду з медицини Кріс Вітт говорив про високу швидкість поширення нового типу коронавируса. Прем'єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що новий штам може бути заразною на 70% . При цьому, за словами Вітт, доказів, що новий штам коронавируса викликає більш високий рівень смертності, на даний момент немає.

Через нового штаму коронавируса ряд країн закрили транспортне сполучення з Великобританією.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *