Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Спікер Путіна розповів, від кого глава Кремля отримує всю інформацію про Україну

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Спикер Путина рассказал, от кого глава Кремля получает всю информацию об Украине
Прес-аташе глави Російської Федерації Дмитро Пєсков дав велике інтерв'ю програмі «Москва. Кремль. Путін », пише Replyua.net. Під час бесіди високопоставлений чиновник пояснив, що про те, як йдуть справи в Україні, Володимир Путін дуже добре знає. А все завдяки постійному спілкуванню з членами різних українських політичних партій. Але з офіційним Києвом господар Кремля майже не контактує.

«Путін представляє дуже добре. Адже він контактує з особами, що представляють різні українські партії тощо. Також його відвідує Медведчук, у них постійні контакти, так що він має інформацію стосовно того, що відбувається », — прояснив ситуацію Пєсков. Щодо контактів з діючою українською владою, то тепер, каже прес-секретар Володимира Путіна, «особливо ніхто не дзвонить».

Не забув Дмитро Пєсков поскаржитися на українське керівництво, і президента Володимира Зеленського в тому числі. Виявилося, що главу країни-окупанта «сильно різонуло» заяву українського лідера ще на початку цього року, коли той перебував у Польщі. Нагадаємо, що тоді Зеленський звинуватив Радянський Союз на початку Другої світової війни. Пєсков вважає, що український лідер образив не тільки Путіна, а й тих, у кого рідні брали участь в ті сумні події. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *