Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Через 30 років після відкриття: Діснейленд в Парижі повністю реконструюють

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Спустя 30 лет после открытия: Диснейленд в Париже полностью реконструируют
Корпорація Walt Disney Company вирішила повністю модернізувати Діснейленд Парижа. За інформацією Replyua.net, парк розваг реконструюють для проведення урочистих заходів, приурочених до 30-річчя від дня відкриття. Повідомляється, що основна реконструкція буде проведена в Замку Сплячої красуні.

Керівництво Діснейленду також зазначає, що до модернізації парку підготовка почалася близько 2 років тому, проте наймасштабніші роботи почнуться тільки в січні. «Ми будемо використовувати у себе кращих майстрів Франції. Зокрема тут працюватимуть ті ж покрівельники, які працювали на знаменитих історичних об'єктах Франції, зокрема на Нотр-Даму », — розповіла художній директор Діснейленду в Парижі Трейсі Ік. Також вона підкреслила, що будуть повністю реконструйовані всі башти замку. Старі вежі демонтують, і на їх місці з'являться абсолютно нові.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський заявив про те, що в країні повинен розвиватися американський бізнес . Зокрема, глава держави підкреслював, що він хоче створити в Україні власніДіснейленд і Голлівуд . В останньому інтерв'ю він наголошував, що Україна готова до співпраці з інвесторами з США . Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *