Степанов обіцяє, що більшість українців зможуть вакцинуватися до кінця року

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повторив свої попередні заяви, що більшість населення України може бути вакцинована від коронавірусної інфекції до кінця року. Про це міністр заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ми говоримо зараз про всі контракти – і про контракти, які, сподіваюсь, найближчими днями ще укладемо й оголосимо, ми говоримо про різних виробників. Тобто це буде не одна вакцина. Ми вважаємо, що треба перекривати максимально різними виробниками», – зауважив міністр у відповідь на запитання, чи вірить він у свій попередній прогноз.

Степанов також повідомив, що в Україну ще не прибуло жодної дози вакцини за ініціативою COVAX. «Згідно з останніми повідомленнями, ми маємо отримати перші 360 тисяч доз AstraZeneca і 117 тисяч доз Pfizer до середини квітня», – уточнив керівник МОЗ.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що уряд отримав підтвердження про додаткове постачання майже мільйона доз вакцини Pfizer/BioNTech у межах глобального механізму COVAX.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше сказав, що МОЗ планує до кінця 2021 року вакцинувати від COVID-19 не менш як 60% дорослих українців.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *