Стягування російських сил до кордону з Україною: США підвищили рівень боєготовності армії в Європі до максимально можливого

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє New York Times.

Зазначається, що загибель солдатів, а також нарощування російських військ на кордоні з Україною привернули увагу високопоставлених американських чиновників у Європі і Вашингтоні.

Так, Європейське командування збройних сил США підвищило рівень спостереження з «можливої ​​кризи» до «потенційно неминучої кризи» — максимального рівня — у відповідь на розгортання додаткових російських військ.

Військовослужбовці США нарахували близько 4 тис. російських військових, яких підтягнули до кордону з Україною на додаток до вже існуючих на ньому сил.

Нагадаємо, виступаючи в понеділок у парламенті, Руслан Хомчак заявив, що російські війська з різних регіонів стягуються до кордонів України під приводом підтримки бойової готовності та підготовки до навчань, «здійснюючи поступове нарощування військ біля державного кордону України». Він також звинуватив Москву в проведенні «агресивної політики» щодо Києва.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *