Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Так відповів би кожен патріот»: Кравчук підтримав заяву Зеленського про війну з Росією і залученні жінок

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

«Так ответил бы каждый патриот»: Кравчук поддержал заявление Зеленского о войне с Россией и привлечении женщин
В ефірі одного з телеканалів глава делегації України в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук дав оцінку словам глави держави Володимира Зеленського стосовно того, що в разі ескалації війни з Росією буде оголошено мобілізацію як чоловіків, так і жінок, передає Replyua.net.

«Журналіст задав питання: якби з Криму було напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б усі. І питання полягало в тому, що «якби», і відповідь була в тому ж ракурсі », — сказав він. Разом з тим, Кравчук вважає, що у відповідь на таке питання будь-патріот і президент відповів би таким же чином. Навіть він сам на поставлений журналістом питання і можливе вторгнення в свій час дав подібну відповідь.

«Коли я був вже не главою держави, мене теж запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість разнокалиберного зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто встав на мою землю, поки зброю тримають руки і поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом «підставляти другу щоку». Це нормальний відповідь патріота України, людину, яка любить свою землю », — додав екс-президент. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *