Телеканали ZIK, NewOne, 112 Україна продовжують працювати, незважаючи на відкриту боротьбу влади проти свободи слова!

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 3 лютого, телеканали NewOne та ZIK систематично відключались від оптоволокна і інтернету. У сайту телеканалу ZIK державні органи незаконно відняли домен zik.ua. Через це сайт оперативно «переїхав» на резервну адресу – zikua.tv.

У той же час органи державної влади намагаються «закрити» і YouTube-канали телеканалів. За вказівкою владних структур невідомі особи від імені Facebook-спільнот агітують користувачів соцмереж скаржитися на телеканали на YouTube. 

Так виглядають спроби закрити YouTube-канали теленаналів 112 Україна, ZIK та NewsOne Фото з відкритих джерел

Дійшло до того, що навіть Міністерство культури та інформаційної політики офіційно заявило, що направить до компанії YouTube рішення РНБО України щодо санкцій проти телеканалів «NewsOne», «ZIK», «112 Україна» з проханням закрити їхні сторінки на YouTube.

Заява Мінкульту із закликом до блокування YouTube-каналів 112 Україна, ZIK та NewOne Фото з відкритих джерел

Незважаючи на спроби влади похитнути роботу телеканалів, наші журналісти продовжують працювати як завжди, роблячи все, щоб глядачі не відчули на собі перипетії боїв, розпочатих владою проти каналів. Тому онлайн-трансляцію 112 УкраїнаNewsOneZIK після блокування можна дивитися у звичному форматі ТУТ.

Незважаючи на раптову атаку і відчутну боротьбу Офісу президента, проти 112 Україна, ZIK, NewOne, медіахолдинг працює і обіцяє українцям далі працювати на інформаційному полі на боці правди та оперативності. 

Ми не припинимо об’єктивно критикувати дії влади тільки через те, що нашим журналістам відкрито не дають працювати. Це – найменше, що може зробити Офіс президента, бо на все це у нас є відповідь: сумлінна робота, ще оперативніша та гостріша.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема йдеться і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів (112 УкраїнаNewsOneZIK). Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *