Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Терористи ОРДЛО планують передати полонених українців через кума Путіна Медведчука, Кравчук заявив про спробу РФ порушити «нормандський формат»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ІнтерфаксУкраїна, представники окупантів у ТКГ Владислав Дейнего і Наталія Никанорова повідомили, що про цю передачу Медведчука повідомили листом 15 січня.

На заяву терористів прореагувала українська делегація в Тристоронньої контактній групі (ТКГ).

«Я розцінюю заяви керівництва маріонеткових квазідержавних утворень і синхронізовані з ними дії пана Медведчука як чергову спробу ухилитися від виконання міжнародних домовленостей на найвищому державному рівні і зобов’язань, які взяла на себе РФ як сторона конфлікту», — заявив Кравчук.

Він наголосив, що не може не вітати повернення громадян України на територію, підконтрольну уряду, однак як глава делегації мусить вказати, що приватні особи не мають повноважень втручатися в питання міждержавного та міжнародного врегулювання збройних конфліктів.

«Мені важко згадати прецедент, коли невизнана юридична особа передає громадян держави певній фізичній особі. Повернення громадян України буде здійснено згідно з нормами міжнародного права та українського законодавства. Всі переговори і процедури щодо повернення утримуваних Російською стороною конфлікту громадян України здійснюють уповноважені державні органи України в рамках політичних угод, ухвалених у Нормандському форматі», — заявив Кравчук.

У зв’язку з цим передання українських громадян з ОРДЛО Медведчуку Кравчук розцінює як спробу ухилення від наявних домовленостей.

«Хочу нагадати, що до врегулювання конфлікту може привести тільки послідовна робота в рамках Нормандського формату, а будь-які спроби ухилитися від виконання домовленостей не матимуть ні успіху, ні підтримки у глав держав — партнерів і керівництва міжнародних організацій», — додав Кравчук.

Терористи ОРДЛО планують передати полонених українців через кума Путіна Медведчука, Кравчук заявив про спробу РФ порушити нормандський формат 01

Нагадаємо, Україна неодноразово заявляла, що Росія в ТКГ блокує процес обміну утримуваними особами.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *