Тихановська заявила, що Крим — український, і вона готова повторити це в Києві

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Лідерка опозиції Білорусі Світлана Тихановська заявила, що окупований Росією Крим належить Україні.

Про це вона сказала в інтерв’ю «Європейській правді».

«Крим — український. Коли говориш невизначено — це не означає, що ти помиляєшся, ти просто говориш дипломатичною мовою. Зараз я чітко сказала, відповіла на запитання», — сказала Тихановська.

За її словами, вона готова повторити свою позицію у Києві і чекає запрошення на візит від українського уряду.

«Ми хочемо переконати офіційну Україну… Не те щоб переконати — хочемо розповісти нашу точку зору: щоб режим впав, щоб змусити його почати спілкування з білорусами, потрібен максимальний тиск — політичний, економічний. Україна в цьому питанні може зробити дуже багато», — додала Тихановська.

Вона також розповіла, якої підтримки чекає від уряду України.

«З боку офіційної України нам хотілося б більше рішучих заяв, більш жорсткої позиції і якоїсь фінансової ізоляції Білорусі, тому що це дуже важлива точка тиску на режим», — зазначила Тихановська.

Нагадаємо,  у липні тоді ще кандидатка у президенти Білорусі Тихановська з другої спроби відповіла на запитання: «чий Крим?». «Юридично Крим — український, фактично — російський. І не мучте мене більше», — сказала вона. 

У жовтні Тихановська говорила, що має намір відвідати Україну після місцевих виборів. Вона зазначила, що Білорусь хотіла б будувати партнерські і взаємовигідні відносини з нашою країною. Голова МЗС Дмитро Кулеба зазначав, що якщо Тихановська приїде в Україну, першим питанням до неї буде: «Чий Крим?»

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *