Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Важко зрозуміти політиків: генерал Кривонос розповів про реакцію ВСУ на перемир'я на Донбасі

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Генерал ЗСУ Сергій Кривонос, якого напередодні звільнив з посади заступника секретаря РНБО президент Володимир Зеленський, розповів як українські військові ставляться до перемир'я на Донбасі.

Висловлювання президента України Володимира Зеленського про те, що головне наше досягнення — це тривале перемир'я, Сергій Кривонос прокоментував в інтерв'ю Апостроф TV.

Він підкреслив, що військовим, які перебувають на фронті, важко зрозуміти політиків, які перебувають в Києві.

"Не раз опиняючись в ситуації, коли тобі намагалися заборонити стріляти, я розумію, що відчувають військові. Велике розчарування, що люди пішли на війну воювати, а їм забороняють це робити. Тому відбувається падіння морального духу в Збройних силах і відтік фахівців. За останні три роки більше 70 000 чоловік звільнилися з лав ЗСУ. Це ті, хто пройшов війну, хто пройшов чудову школу. Ці люди пішли ", — сказав він.

За словами Кривоноса, не всім з них вдається витравити з себе дух воїна і це є великою проблемою.

"Добре, якщо вони знайшли себе в цивільному житті і можуть на нормальній роботі себе реалізувати. А ті, які не реалізувалися, як раз і становлять велику проблему. Це питання має вирішуватися на державному рівні, щоб ті, хто захищав Україну, не були забуті . Повинні працювати масштабні програми щодо забезпечення підтримки тих, хто воював ", — підкреслив генерал.

Він додав, що має, в першу чергу, існувати психологічна реабілітація.

"У цьому якраз і полягає один з аспектів нашої територіальної оборони — люди, які повернулися з фронту і не змогли реалізувати себе в якості воїнів, зможуть реалізувати себе в рамках територіальної оборони", — пояснив він.

Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": Секретар РНБО сказав мені, що війна вже закінчилася — Сергій Кривонос.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *