Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Тупицький в Офіс Генпрокурора не прийшов: Офіс генпрокурора відправив президенту клопотання про його відсторонення

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Тупицкий в Офис Генпрокурора не пришел: Офис генпрокурора отправил президенту ходатайство об его отстранении

rubryka.com

Тепер відомство відправило йому виклик поштою.

Глава Конституційного суду України Олександр Тупицький не прийшов за викликом до Офісу генпрокурора. Під час візиту йому мали вручити підозра.

За даними прес-служби ГПУ, виклик на бесіду зі слідчим тепер відправили Олександру ТУПИЦЬКИЙ поштою. Також відомство відправило Володимиру Зеленському клопотання про відсторонення глави Конституційного суду України з посади в зв'язку з тим, що він проігнорував виклик на допит, пише Павловський.

Раніше в прес-службі Конституційного суду повідомили, що Тупицький готує клопотання.

За словами представника президента в Конституційному суді Федора Веніславський, Тупицького викликали в Офіс генерального прокурора для вручення підозри після опублікованих записів, на яких обговорюється перешкоджання розслідуванню та діяльності суду. за даними "Укрінформу", справу порушено за двома статтями — 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) і 386 (перешкоджання явці свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови від давання показань чи висновку) Кримінального кодексу.

24 грудня до ТУПИЦЬКИЙ приходили також співробітники Державного бюро розслідувань — також для вручення повістки, але про виклик на допит.

Йдеться про кримінальному провадженні №12013110060002990 від 2013 року щодо незаконної приватизації Зуєвського енергомеханічного заводу в Донецькій області. Нібито діючий глава КСУ, коли був суддею в Донецьку в 2006-2010 роках, сприяв заволодіння майном заводу в місті Зугрес і, можливо, отримав частку цього підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Президент заявив, що в Конституційному суді працюють "діти Януковича " і "племінники Порошенко"

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *