Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Українська красуня-спортсменка розповіла, хто допомагає їй робити відверті фото для Інстаграм

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Украинская красавица-спортсменка рассказала, кто помогает ей делать откровенные фото для Инстаграм

Instagram \ Бех-Романчук

Марина Бех-Романчук нічого не викладає в соцмережі без згоди чоловіка.

Стрибунка в довжину з України Марина Бех-Романчук, в Інстаграм-акаунті якої часто з'являються гарячі фото , зізналася, що не викладає їх, поки вони не пройдуть "митний контроль" чоловіка спортсменки. Більш того, чоловік і робить більшість цих знімків — за винятком Селфі. Про це Бех-Романчук розповіла в ході онлайн-інтерв'ю , Відео якого розміщено в інстаграм-акаунті Ukrsportmedia.

За словами Марини, вона ділиться відвертими фото не заради популярності каналу — це для неї спосіб виразити себе, поки вона молода і виглядає ідеально.

— Я не скажу, що моя мета — зібрати велику кількість передплатників. Я — молода дівчина. Я на піку кар'єри, це золота середина для стрибунки в довжину — 25 років. Я думаю, що поки ти можеш, потрібно виражати себе. Все ж час іде, і коли пройде 15-20-30 років, я не зможу настільки ідеально виглядати, — розмірковує Бех-Романчук.

Нещодавно Марина Бех-Романчук з'їздила з коханим в Памуккале. Фото: Instagram \ Марина Бех-Романчук.

Спортсменці за допомогою фото свого тіла хочеться показати, що "атлетка може виглядати привабливо". Що це не тільки жорстокий спорт, а в першу чергу здоров'я і зовнішність. І, можливо, якісь діти, підлітки, які вибирають вид спорту, подумають про легку атлетику.

— Я нерідко отримую повідомлення з питаннями, звідки таке розкішне тіло, як вдається тримати таку форму. Це дуже приємно, що я когось мотивуючи ставати краще, — зізнається Бех-Романчук.

Ще більш Марині приємно, що до її бажанням публікувати такі фото спокійно ставиться чоловік (плавець Михайло Романчук, — прим. Авт).

Марина Бех-Романчук та Михайло Романчук.
Марина Бех-Романчук та Михайло Романчук. Фото: Instagram \ Марина Бех-Романчук.

— У нього багато хто питає, чи нормально він це сприймає. Я скажу, що ніколи не скидаю фото в Інстаграм, поки вона не пройде митний контроль чоловіка. І більшість фотографій Миша і робить, — сказала Бех-Романчук.

Раніше ми повідомляли, що Асоціація спортивних журналістів України визначила найкращу десятку українських спортсменів 2020 року. Рейтинг очолила стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Виклик Кріштіану Роналду взяли Бех-Романчук і Тарас Степаненко

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *