Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Українцям показали, як виробляються йогурти

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Національний проект Virobnik.ua показує, як створюються продукти щоденного споживання.

У національному проекті Virobnik.ua , який показує, як створюються продукти щоденного споживання, опублікували відео з виробництвом йогурту. У ньому показані інгредієнти, чистота приміщень, умови виробництва і весь цикл створення йогурту. Відкрити весь процес виробництва вирішила компанія Danone, повідомляє "24 канал" .

Щоб подивитися відео, можна знайти продукт на сайті Virobnik.ua або відсканувати QR-код на товарі. Постачальники молока для дитячого йогурту — це тільки дві ферми, сертифіковані для дитячого харчування. У ролику показані етапи перевірки молока в лабораторіях ферм і заводу.

Мета проекту — зростання довіри українців до товарів. Сумлінні виробники можуть показати чистоту приміщень, якісні інгредієнти, інвестиції в виробництво.

"24 канал" відзначає, що Virobnik.ua першим в Україні показав, як створюється продукт, навколо якого існує найбільша кількість міфів, — ковбаса "Д окторская".

"Virobnik.ua став спільнотою відкритих брендів. Ми переконані, що українці можуть сміливо купувати продукцію всіх учасників проекту, яких стає все більше. Ми не говоримо:" Купуйте це або це ", ми достовірно показуємо весь процес виробництва, його умови, а людина вже сам робить свій вибір ", — розповів натхненник сервісу Віталій Єрмак.

Danone обіцяє показати також виробництво інших продуктів, серед яких молоко та інші йогурти.

ВІДЕО

[Embedded content]

Відео: Virobnik / YouTube

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *