Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

"Українці розчарувалися у владі": Рабинович висловився про лідерство ОТЗЖ в рейтингах

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Українці віддають перевагу політичній партії "Опозиційна платформа — За життя" тому, що розчарувалися у владі.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політсили Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Сьогодні стало остаточно зрозуміло: в рейтингу електоральних уподобань українців ОТЗЖ виходить на перше місце. І це не просто епізод, а тенденція! Саме соціологія показує, що це тенденція одужання країни, що у людей відкриваються очі", — сказав політик.

Він зізнався, що до соціологічних опитувань "ставиться спокійно" тому, що людям, які не підтримують владу, про це складно заявляти.

"Так, Опозиційна платформа — За життя сьогодні на першому місці! Але тут потрібно врахувати ще один важливий факт: в заляканої країні, де по вулицях бродять радикали, близько 30% опитаних українців просто не хочуть говорити правду про свої політичні вподобання", — підкреслив Вадим Рабинович.

На його думку, падіння рейтингів "Слуги народу" відображає розбиті надії українців.

"Це результат того, що всі розуміють те, що відбувається, але не кожен готовий про це говорити вголос. І тут, друзі, потрібно чесно собі зізнатися: президент України Володимир Зеленський заявив, що він" не лох ". Я входжу в ті 73 % людей, які йому повірили. А він не просто нас обдурив, він поглумився над нами! Ми завжди сподівалися, що прийде Ющенко, Порошенко, Зеленський, які змінять наше життя, але все тільки крали і йшли. Зеленський і його команда, здавалося, люди нормальні, молоді, але як показав час, вони виявилися спритніше попередників ", — констатував парламентарій.

У будь-якому випадку, впевнений Вадим Рабинович, ОТЗЖ на "відмінно" провела передвиборчу кампанію.

"Справа навіть не в перемозі ОТЗЖ в шести областях, а в тому, що ми змінили" зелену карту ". Тепер всі розуміють, що непрофесіоналізм і блазнювання ні до чого доброго не приведуть. Ми приречені на перемогу нашої партії не тому, що ми самі кращі, а тому що краще нас нікого немає. Підводячи підсумки електоральної боротьби, хочу сказати наступне: ми хочемо показати і покажемо на ділі, що ситуація в країні не безнадійна, що країну можна врятувати, але зробити це ми можемо лише спільно. Сьогодні всім нам треба зрозуміти: ті, хто пішов зі сцени і прийшов в політику, управляти країною не вміють, вони вміють влаштовувати "шізодурманію", яка знищує Україну! Сьогодні нам треба зрозуміти, що точка неповернення вже пройдена, і тепер тільки ми самі можемо собі допомогти і врятувати ", — резюмував Вадим Рабинович.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *