Україна в лютому отримає перші 117 тис. доз вакцини Pfizer/BioNTech. Вакцину розподілять між працівниками лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам із Covid-19

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

До теми

У лютому 2020 року Україна отримає 117 тис. доз американської вакцини від Pfizer та BioNTech. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Україна отримала відповідь від COVAX. Вже у лютому Україна отримає 117 тисяч доз мРНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва, яка відразу буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам з Covid-19», – написав він.

Крім того, за даними санлікаря, паралельно протягом першого півріччя, розпочинаючи з лютого, Україна зможе отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford для наступних етапів кампанії. І це тільки в межах механізму COVAX, підкреслив він.

Водночас Ляшко зазначив, що COVAX загалом отримала заявки на першу хвилю від 72 країн, з них відібрали 18 країн, серед яких і Україна.

З його слів, це підтверджує, що Україна здатна забезпечити необхідний холодовий ланцюг та логістику вакцин з наднизькими умовами зберігання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

До теми

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *