Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Україна імпортувала феєрверків на 2,5 мільйони доларів

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Феєрверки. Фото: Pixabay

Майже всі феєрверки було придбано в Китаї

В Україні імпорт феєрверків в 2020 році досяг рівня в 2,5 мільйона доларів. Про це повідомила пресслужба Державної митної служби.

Зазначається, що за 11 місяців поточного року Україна зменшила покупку феєрверків за кордоном на 4,03%. Так, в 2019 році імпорт цієї продукції складав 2,6 мільйони доларів.

При цьому більшість феєрверків імпортовано в останні місяці року, з наближенням новорічних свят. Зокрема, в серпні імпорт феєрверків був на рівні 464,28 тис. доларів, у вересні 2020 року – 669,53 тис. доларів, у жовтні – 283,65 тис. доларів, а в листопаді – 295,65 тис. доларів.

Відомо, що майже всі феєрверки в цьому році Україна закупила в Китаї (2,484 мільйона доларів), а ще на 166,53 тис. доларів – в Німеччині.

Раніше повідомлялося, що в Україні підрахували витрати міських рад 18 населених пунктів на святкування Нового року. Найдорожчим свято в розрахунку на одного жителя вийде для мешканців Бучі на Київщині.

Новини за темою: Україна запровадить спецмито на імпорт сталевих виробів із Білорусі через «недружню торгівлю»

Нагадаємо, нещодавно Держана служба з надзвичайних ситуацій нагадала основні правила при влаштуванні новорічних ялинок, експлуатації гірлянд та піротехнічних виробів. Про те, як відствяткувати безпечно та без надзвичайних подій, читайте тут.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *